چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩
اخبار > بازدید فرماندار از شبکه بهداشت و درمان پلدشت


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار از شبکه بهداشت و درمان پلدشت

به گزارش یوسفی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت
بازدید فرماندار از شبکه بهداشت و درمان پلدشت
دکتر مهران صفری فرماندار شهرستان پلدشت سیزدهم اردیبهشت ماه99 در ستاد شبکه حضور یافته و از تمامی واحدهای ستاد شبکه بازدید و ازاقدامات و تلاشهای صورت گرفته در روند کنترل و شیوع کرونا ویروس قدردانی نمود.
دکتر صفری در این بازدید با تقدیر و تشکر ار دکترآیدین رحیم زاده جهانداری ریاست شبکه گفت: با اطلاع رسانی به موقع و تشکیل جلسات آموزشی مداوم و همچنین آگاه سازی مردم از خطرات و عواقب سخت بیماری کرونا ، توسط مدیریت شبکه وکارشناسان بهداشتی وهمچنین ایثارکادر درمانی، شهرستان پلدشت با توجه به کمبود امکانات و تجهیزات و با حداقل هزینه توانستیم این بیماری را تا به امروز کنترل نمائیم.
وی افزود: باید تا پایان کرونا آموزشها، فعالیتها و نظارتها با جدیت ادامه یابد.
صفری درادامه گفت: بحران کرونا نشان داد که نقش بهورزان ، کارکنان بهداشتی و درمانی در پیشگیری و کنترل کرونا ویروس ،غیر قابل انکار و ستودنی میباشد.
دکتر رحیم زاده جهانداری نیزضمن تقدیر و تشکر از حضوردکتر صفری در ستاد شبکه اظهار داشت : بحران کرونا برای همه ما تجربه ها و دستاوردهایی داشت که حتما در آینده از آنها در حل مشکلات استفاده خواهیم نمود.
وی افزود: کارشناسان مرکز بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت ازاول شیوع بحران کرونا در ایران، در روزهای کاری و تعطیل در دو شیفت صبح و عصر در محل های خدمت حاضر شده وکل جمعیت تحت پوشش را غربالگری صددرصدی نموده و افراد مشکوک شناسایی شده را مورد پیگیری و مراقبت قراردادند.


١٣:٢٣ - يکشنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٣٠٧٣٢    /    تعداد نمایش : ١٠٣