سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨
اخبار > مراسم کلنگ زنی دو مرکز خدمات جامع سلامت،آزمایشگاه مرکزی وساختمان ستاد شبکه بهداشت ودرمان


  چاپ        ارسال به دوست

هفته دولت ، هفته ای پربار برای شهرستان پلدشت

مراسم کلنگ زنی دو مرکز خدمات جامع سلامت،آزمایشگاه مرکزی وساختمان ستاد شبکه بهداشت ودرمان

به گزارش یوسفی مسئول روایط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت مراسم کلنگ زنی دو مرکز خدمات جامع سلامت ، آزمایشگاه مرکزی ، ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان و پانسیون با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار شد.
در این مراسم اکبر عبدالله نژاد (فرماندار ) اظهار داشت : با اجرای طرح تحول نظام سلامت پیشرفتهای زیادی همزمان با سراسر کشور در شهرستان پلدشت از لحاظ ساخت و ساز مراکز بهداشتی و درمانی ، بکار گیری متخصصین در شهرستان و غیره صورت گرفته است که کاهش هزینه های مردم در امر سلامت و درمان و ارتقا ء خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مردم از نتایج آن میباشد.
در ادامه دکتر حسن شیری نیز ضمن تبریک هفته دولت بر دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: مرکز جامع سلامت شهری- روستایی شماره یک در چهار طبقه در زمینی به وسعت 1950 متر مربع و اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان ساخته خواهد شد که آزمایشگاه مرکزی ، ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان و پانسیون نیز از دیگر واحدهای این ساختمان چهار طبقه میباشد. وی افزود: ساخت مرکز جامع سلامت نازک نیز در زمینی به مساحت 550 متر مربع و اعتباری 1 میلیارد در شهر نازک از یک ماه دیگر شروع خواهد شد که انشاالله با اتمام ساخت این پروژه ها خیلی از مشکلات شهرستان در حوزه بهداشت و درمان مرتفع خواهد شد.


١٢:٢٧ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٧٥    /    تعداد نمایش : ٦٤٦