دوشنبه ٠٣ مهر ١٤٠٢
اخبار > پیام تبریک مدیر شبکه به مناسبت روز خبرنگار


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه؛

پیام تبریک مدیر شبکه به مناسبت روز خبرنگار

در متن پیام تبریک ایشان آمده است:


بسمه تعالی

گرامی باد یاد و نام شهید محمود صارمی و شهدای خبرنگار که در راه انجام وظیفه بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح داده و با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند.

در عصر انفجار دانش ،ارتباطات عرصه ای یافته است سترگ ، تا آنجا که وسعت بخشیدن به دروازه های پیشرفت و ترقی را عهده دار گردیده و در این وادی ،قلم به دستان هنرمندانی سپرده شده است که گوهر وجودی خویش را در زلال اندیشه ای ناب، تطهیر نموده و صداقت و سلامت را بعنوان دری ارزنده سرلوحه امور قرار داده اند و با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

طلایه داران این سلسله ، راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.

ازاینکه در عرصه سلامت و در راه رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت بویژه افزایش "آگاهی های سلامت محور" واجرای موفق برنامه تحول سلامت  تلاش نموده و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای اهتمام می ورزید؛ تشکر نموده و تبریکات صمیمانه خود را به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار ، تقدیم شما تلاشگران عرصه خبر می نمایم.

از جهاندار جهان آفرین حیات مشحون از عزت ، سلامتی ، توفیق و سربلندی را برای تمامی دست‌اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی بویژه شما خبرنگاران محترم مسئلت دارم.


٠٨:٤٧ - پنج شنبه ١٩ مرداد ١٤٠٢    /    شماره : ٥٥٣٤٥    /    تعداد نمایش : ٢٣