چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١
اخبار > دیدار مسئولین با مادر شهید مدافع سلامت شهرستان پلدشت به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و مادر


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی‌؛

دیدار مسئولین با مادر شهید مدافع سلامت شهرستان پلدشت به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و مادر

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت، در این دیدار اکبرزاده  فرماندار شهرستان پلدشت  ضمن تبریک روز مادر اظهار کرد‌: کادر درمان از ابتدای شیوع کرونا فداکارانه و جهادگونه در این میدان حضور داشتند و با سپر کردن جان خویش، باعث جلوگیری از شیوع گسترده این ویروس منحوس شدند. وی شهادت را نقطه اوج ایثار جهادگران عرصه سلامت خواند و برای مادر شهید بزرگوار اجر و پاداش و برای شهید حجت ولی نژاد علو درجات از خداوند متعال مسئلت نمود.

در ادامه این دیدار محمد علی پور نماینده مردم شریف شهرستان های ماکو، چالدران، پلدشت و شوط نیز با تبریک ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز ماد و با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع سلامت حجت ولی نژاد و نثار فاتحه به روح آنمرحوم گفت: تجلیل از خانواده های معزز شهدا و تکریم منزلت آنها یک وظیفه مهم است و همه باید همواره در جامعه به آن عنایت داشته باشند.
وی افزود: مدافعان سلامت در دوران سخت کرونا از هیچ کوششی برای خدمت به مردم دریغ نکرده اند و در این ایام برای مهار کرونا جان بر کف گرفته و به خدمت مشغول شدند.

در پایان این دیدار ضمن تبریک مجدد روز مادر و زن به مادر بزرگوار شهید مدافع سلامت، با اهدا لوح سپاسی از وی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.


١٩:١٧ - دوشنبه ٢٦ دی ١٤٠١    /    شماره : ٤٩٩٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٦