چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١
اخبار > بازدید رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی از شهرستان پلدشت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه:

بازدید رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی از شهرستان پلدشت

بازدید رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی از شهرستان پلدشت

نوزدهم دی ماه ۱۴٠۱ دکتر رضازاده رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی به همراه وطن خواه معاون اجرایی، تنها کارشناس بهبود کیفیت و اعتبار بخشی و فتح اله زاده مسئول روابط عمومی این مرکز با حضور در شهرستان پلدشت در راستای بازدید میدانی و بررسی مشکلات مرکز و وپایگاههای شهری و جاده ای در محل ستاد شبکه  با دکتر حسینی مدیر شبکه و کادر فوریت های پزشکی دیدار و از پایگاه های اورژانس ۱۱۵ نیز بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت ؛  در این بازدید دکتر رضازاده و هئیت همراه در جلسه ای که از طرف مدیریت شبکه  و کادر فوریت های پزشکی در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت ترتیب داده شده بود حضور یافتند.
در این جلسه دکتر رضازاده ضمن عرض خدا قوت و قدردانی از زحمات دکتر حسینی و کادر فوریت های پزشکی به بررسی میدانی وضعیت پایگاه های شهری و جاده ای شهرستان پلدشت پرداخته و گفت: هدف از این حضور و بازدید بررسی وضعیت پایگاههای موجود از نظر تجهیزات و آمادگی های  لازم  و احصا مشکلات در جهت کاهش و رفع آنها در راستای ارائه خدمات مطلوب می باشد.
وی همچنین بر ضرورت برگزاری جلسات  و ارتباطات مستمر و تعامل مسئول و کادر فوریت های پزشکی با مدیر  شبکه جهت انتقال مشکلات و همچنین ارائه راهکارهای لازم جهت بر طرف شدن آنها تاکید کرد.

دکتر رضازاده در پایان افزود: ضروری است در راستای به روز رسانی سواد و مهارت های شغلی منطبق با آخرین دستورالعمل های مربوطه کارگاه های آموزشی برای کادر فوریت های پزشکی بصورت منظم و مداوم برگزار گردد.

در ادامه این جلسه دکتر حسینی مدیر شبکه نیز ضمن خوشامد گویی به دکتر رضازاده و هئیت همراه از پیگیری و مساعدت های ایشان در جهت تجهیز و تخصیص اعتبارات قدردانی نموده و به ارائه گزارش از وضعیت پایگاه های شهری و جاده ای پرداخت.
لازم به ذکر است در این جلسه از آقای احد قلیکی میلان بعنوان پرستار پیش بیمارستانی نمونه با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.

در پایان این جلسه کادر فوریت های پزشکی به بیان دیدگاه، نظرات، انتقادات و پیشنهادت خود پرداخته و به سئوالات  آنها پاسخ داده شد. 


٠٨:٢٠ - سه شنبه ٢٠ دی ١٤٠١    /    شماره : ٤٩٦٩٠    /    تعداد نمایش : ٢١