پنج شنبه ١١ آذر ١٤٠٠
اخبار > مراسم اولین سالگرد شهید مدافع سلامت شهرستان پلدشت شهید حجت ولی نژاد برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه؛

مراسم اولین سالگرد شهید مدافع سلامت شهرستان پلدشت شهید حجت ولی نژاد برگزار شد

مراسم اولین سالگرد شهید مدافع سلامت شهرستان پلدشت شهید حجت ولی نژاد با حضور امام جمعه،  فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران، اعضای شورای اداری،همکاران و مردم شریف شهرستان پلدشت با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل پایگاه اورژانس شهری پلدشت برگزار گردید.

بعد از تلاوت آیات کلام الله مجید، امام جمعه شهرستان پلدشت  در این مراسم با اشاره به جهاد و از خود گذشتگی کادر درمان در دو سال اخیر گفت: مدافعان سلامت و ایثارگرانِ دفاع مقدس همسنگران یک جبهه هستند و عنوان شهید برازنده نام آنهاست.
حجت الاسلام و المسلمین طالبی افزود: از ابتدای شیوع بیماری کووید 19 در کشور عزیزمان، مدافعان سلامت جان خود را در دست گرفته و با ارائه خدمت به بیماران جانانه در مقابل این ویروس ایستادگی کردند. وی در ادامه گفت: این شهید والامقام در میان همکاران خود و مردم به خوشرویی، صداقت، پاکدستی و صبوری مشهور بود و همیشه در خدمت به هموطنان خود پیشقدم بود و بالاخره در این راه جان عزیز خود را به طبق اخلاص گذاشت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
در ادامه این مراسم نیز فرماندار شهرستان پلدشت با  اشاره به تلاش مدافعان سلامت گفت: ایثار به معنای واقعی توسط  مدافعان سلامت معنا می شود که از جان خود گذشتند تا جان دیگران حفظ شود. 

وی افزود:  بنده بارها شاهد بودم این شهید بزرگوار علاوه بر پیگیری جدی مسائل و مشکلات حوزه مسئولیت خود، دغدغه پیگیری سایر امورات را در راستای خدمت به مردم و صرف جهت رضای پروردگار را داشت.

در ادامه این مراسم دکتر شاهی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والا مقام و برشماری خصوصیات منحصر به فرد اخلاقی و کاری وی،  بیان کرد: با پیگیری و مکاتبات انجام یافته و موافقت دانشگاه علوم پزشکی، درجهت ارج نهادن به مقام شامخ و قدردانی از زحمات و مجاهدت ها و زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهید مدافع سلامت شهرستان، با حضور شما سروران گرامی پایگاه اورژانس شهری پلدشت به نام این شهید عالیقدر مزین و نامگذاری می گردد.  ٢٢:٢٧ - پنج شنبه ٢٧ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٣٩٨٠٢    /    تعداد نمایش : ١٠